Menu

Strona przechowuje pliki cookies.

Prosimy o zapoznanie
się z informacją na temat cookies.

Strony WWW

Projektujemy nowoczesne i funkcjonalne strony internetowe – to doskonała wizytówka Twojej Firmy w sieci. Zaletą posiadania własnej strony jest łatwy dostep do informacji dotyczących prowadzonej działalności.

Chcesz aby Twoja firma zaistniała w sieci. Chcesz się wyróżnić i zaoferować klientowi swoje usługi?

Projektujemy nowoczesne i funkcjonalne strony internetowe – to doskonała wizytówka Twojej Firmy w sieci. Zaletą posiadania własnej strony jest łatwy dostep do informacji dotyczących prowadzonej działalności.

Oferujemy profesjonalne strony WWW z możlwiością edytowania treści przez klienta (Systemy CMS), ale również tańsze rozwiązania statycznych stron, które będą pełnić rolę wizytówki.

Systemy CMS

CMS- System zarządzania treścią to funkcjonalne rozwiązanie dla firm, które chcą na bieżąco informować klientów o swojej ofercie. Systemy zarządzania treścią to wygodny i prosty sposób dokonywania wizualnych zmian a to wszystko za pośrednictwem przegladarki komputera. Nie muszą Państwo znać języków programowania. Edytor zarządzania treścią strony jest wygodny i intuicyjny. Nasi pracownicy krok po kroku wytłumaczą Państwu na czym polega zarządzanie treścią strony opartej na CMS i udzielą cennych wskazówek.

GRATIS ! Oferujemy naszym klientom miesięczną pomoc techiczną oraz konsultację.

Webdesign- Projektowanie szaty graficznej.

Oprócz samej treści, elementem bardzo ważnym jest dobranie odpowiedniej szaty graficznej. Te dwa elementy powinny być ze sobą spojne, aby strona przyciągała uwagę a także zawierała tylko najważniejsze treści dla odwiedzających ją osób. Strona internetowa umożliwiala łatwą interakcję klienta ze stroną.

Połączenie dobrego projektu z dobrze opracowaną hierarchią treści, zwiększa skuteczność strony jako medium i źródła wymiany informacji. Podnosi to możliwości kontaktu pomiędzy dostawcą i odbiorcą treści.

Logo firmy powinno komponować się z każdym innym elementem strony internetowej. Zarówno kolorystyka, dobór odpowiedniego kroju pisma, oraz układ strony mają wielkie znaczenie czy twoi klienci zechcą odwiedzić stronę ponownie. Treść musi być spójna z pozostałymi elementami strony.

Fotografia internetowa

Właściciele stron internetowych i sklepów chcą zaprezentować swoje produkty i usługi w najlepszy możliwy sposób, dlatego też fotografia powinna odzwierciedlać wysoką jakość i estetykę eksponowanego produktu lub usługi.

Studio Mirfot to 23-letnie doświadczenie w fotografii reklamowej i artystycznej. Posiadamy profesjonalny sprzęt do fotografii oraz własne studio i scenografię.

Oferta:

Fotoretusz

Fotografie są starannie przygotowane do wyświelnia w sieci. Wybrane przez Państwa fotografe poddawane są korekcji graficznej i kolorystycznej aby były wyświetlane w każdym komputerze tak samo.

Studio Fotografii i Reklamy Mirfot