Menu

Strona przechowuje pliki cookies.

Prosimy o zapoznanie
się z informacją na temat cookies.

Profesjonalnie i skutecznie

Nasze projekty, dzięki kompetentnej współpracy z Klientem, doskonale spełniają wymogi stawiane reklamie i są innowacyjnyjnym produktem oraz wizerunkiem każdej firmy i przyczyniają się do jej sukcesu. Zapraszamy do współpracy!

Fotografia artystyczna

"By móc tworzyć fotografię, które zastapią 1000 słów"

Fotografia od lat jest naszą pasją. W fotografii kierujemy się nowoczesnym spojrzeniem. Dysponujemy profesjonalnym sprzętem fotograficznym marki Canon EOS 1 DS MARK-III i Hasselblad oraz studio z oświetleniem marki ELFO Bowens a takżde bogatą scenografię. Oferujemy zakres profesjonalnych usług związanych z fotografią zarówno reklamową jak i ślubną, w tym również modelling.

Realizujemy zlecenia komercyjne jak i indywidualne, jednak zawsze kompleksowo, od wykonania fotografii reportażowej, studyjnej i mody po przez zdjęcia reklamowe i produktowe a wszystko to możemy opakować graficznie by stworzyć bannery, katalogi, foldery, plafony lub stworzyć stronę WWW. Dodatkowo na podstawie zdjęć pomożemy Ci stworzyć banery, katalogi, foldery oraz wszystkie materiały reklamowe.

Agencja fotografi i reklamy Mirfot to marka, na którą warto postawić. Do naszej pracy podchodzimy z pełnym profesjonalizmem. Dzięki wieloletniej pracy z Naszym klientem, a także obszerną wiedzą z dziedziny fotografii i reklamy nadamy Twemu dziełu wyjątkowości. Fotografia znajduje dziś szczególne miejsce w świecie reklamy. Dysponujemy własną bazą modeli i modelek oraz profesjonalnym wizażem i stylizacjami.

Studio Mirfot to przede wszystkim:

Studio fotografii i reklamy

Studio Mirfot to firma z dwudziestoletnim doświadczeniem. Naszym celem jest promocja produktu od jego początku aż po końcowy efekt. Jesteśmy otwarci na nowe rozwiązania, dlatego też każdy projekt konsultujemy na bieżąco z naszym klientem. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Innowacyjność i pomysłowośc naszego zespołu gotowa jest sprostać nawet najtrudniejszym zadaniom. Jesteśmy zespołem kreatywnym, nie odnosimy się do tych samych rozwiązań, każda praca jest inna, co czyni ją wyjątkową.

Oferujemy kompleksową obsługę - od profesjonalnej kreacji do końcowego, gotowego produktu z którego będą Państwo w pełni zadowoleni. Z pasją zajmujemy się szeroko rozumianą reklamą i wizerunkiem firm - identyfikacją wizualną, kampaniami reklamowymi, zarządzaniem marką, poligrafią, fotografią reklamową, projektowaniem stron www i pozostałymi dziedzinami nowoczesnego marketingu. Kreujemy profesjonalną wizualizację potrzeb naszych Klientów, którzy nie płacą nam za to, abyśmy mówili tylko to, co chcieliby usłyszeć.Nasze Studio zajmuje sie: