Menu

Strona przechowuje pliki cookies.

Prosimy o zapoznanie
się z informacją na temat cookies.

Studio Reklamy

Nasze studio oferuje innowacyjne rozwiązania na rynku. Dostarczamy niezwykłe i nowatorskie propozycje dla firm oraz skutecznie promujemy ich wizerunek.

Naszą pasją jest skuteczność w docieraniu reklamy do potencjalnego klienta.

Wydruk cyfrowy i offset

W naszej ofercie znajdą państwo druk cyfrowy i offsetowy, druk wielkoformatowy, gadżety reklamowe, reklamę zewnętrzną oraz różne systemy ekspozycyjne i wystawiennicze.

Strony WWW i systemy CMS

Projektujemy nowoczesne i funkcjonalne strony internetowe – to doskonała wizytówka Twojej Firmy w sieci. Zaletą posiadania własnej strony jest łatwy dostep do informacji dotyczących prowadzonej działalności.

CMS- System zarządzania treścią to funkcjonalne rozwiązanie dla firm, które chcą na bieżąco informować klientów o swojej ofercie. Systemy zarządzania treścią to wygodny i prosty sposób dokonywania wizualnych zmian a to wszystko za pośrednictwem przegladarki komputera. Nie muszą Państwo znać języków programowania. Edytor zarządzania treścią strony jest wygodny i intuicyjny. Nasi pracownicy krok po kroku wytłumaczą Państwu na czym polega zarządzanie treścią strony opartej na CMS i udzielą cennych wskazówek.

GRATIS ! Oferujemy naszym klientom miesięczną pomoc techiczną oraz konsultację.

Identyfikacja wizualna

Logo to symbol graficzny, który ma w prosty sposób określić firmę i czym się zajmuje. Projektujemy skuteczne znaki towarowe, które staną się wizytówką firmy.

Pracownia poligraficzna specjalizuje się w druku papierów firmowych, kalendarzy, katalogów, kopert, ulotek, wizytówek.

Nie ma dla nas znaczenia czy prowadzisz małą firmę, czy zarządzasz dużą korporacją. Jesteśmy kreatywnym zespołem, zawsze dobierzemy optymalne rozwiązania, które zmieszczą się w budżecie.