Menu

Strona przechowuje pliki cookies.

Prosimy o zapoznanie
się z informacją na temat cookies.

Kurs fotografii

Zapraszamy wszystkich na idynwidualne kursy fotograficzne pod okiem mistrza fotografii.

Agencja Fotograficzna Mirfot to dwadzieścia lat doświadczenia. Założona przez osoby, dla których fotografia jest nie tylko sposobem na życie, ale przede wszystkim pasją. Nasz zespół stale się rozwija poszukując nowych inspiracji oraz odpowiadając na potrzeby czasu. Lubimy pracować z ludźmi; jesteśmy otwarci na ich oczekiwania i staramy się odpowiadać na indywidualne potrzeby.

Kursy fotografii, podczas których staramy się zarazić innych naszymi aspiracjami. Zajęcia fotografii mają na celu naukę świadomego i kreatywnego wykorzystywania sprzętu fotograficznego oraz oświetlenia i scenografii. Profesjonalne studio pozwoli zrealizować nawet najtrudniejszą sesję. Wyjaśniane zagadnienia są ilustrowane konkretnymi przykładami, dlatego nie tylko porządkujemy wiedzę, ale także uczymy jak zastosować ją w praktyce.

Szkolenia mają na celu podniesienie świadomości fotograficznej, a także przygotowanie np. Do podjęcia nauki w wyższych szkołach artystycznych. Dzięki naszym kursom można uzyskać wiedzę niezbędną do rozpoczęcia pracy jako zawodowy fotograf oraz podnieść swoje kwalifikacje. Zajęcia prowadzone są indynwidualnie, przez fotografa z wieloletnim doświadczeniem, stosując atrakcyjne metody nauczania. Kurs jest dopasowywany do potrzeb uczestników. Kursant zdobędzie rzetelną wiedzę i będzie potrafił zastosować ją w praktyce.

Do wzięcia udziału w naszych kursach zapraszamy wszystkich zainteresowanych. Niezaleznie od wieku a także sprzętu fotograficznego, u nas poznasz tajniki fotografii, których nie nauczysz się nigdzie indziej.